Композитні

   Композитні матеріали - це символ нашої епохи. Вони виконують різні функції в нашому житті, вони оточують нас всюди, в побуті, на роботі, під час відпочинку. Інколи ми навіть не підозрюємо, яка надійність і практичність вкладені в прості, на перший погляд, речі. Навіміну від звичних, традиційних матеріалів, композитні створені штучно, під певні завдання, і тому їхні характеристики значно вище.

Розвиток технологій, звичайно, вплинув і на галузь будівніцтва плавальних басейнів. З’явилась безліч переваг. Басейни стали більш довговічними, з меньшою теплопровідністю, стійкішими до впливу хімічних елементів і УФ випромінювання, і при цьому менш витратними в монтажно-будівельних роботах. Однак, слід відрізняти види композитних басейнів. Дешевші, як ви здогадались, будуть мати, відповідно, і нижчі характеристики, з тої простої причини, що виробники з метою економії уникають використання дорогих компонентів наповнення чаші. Борт такого басейну в розрізі складається всього з двох-трьох т.з. шарів. Це, як правило, скловолоконна конструкція з внутрішнім, оздоблювальним шаром (підфарбованний гелькоут) і зовнішнім захистним шаром (чорне смолянисте покриття). Ось, мабуть і все. Коли ж ви стикаєтесь з брендовою продукцією європейської якості, справа має інший вигляд.

Інженери, створюючи "наповнення" чаші, заздалегідь обмірковують всі обставини, що в процесі експлуатації будуть впливати на ваш басейн. Окрім високої міцності, чаша басейну повинна мати і деяку еластичність. Разом із герметичністю, має бути забезпечений осмос захист. Варто сказати, що багато з компонентів наповнення являються запатентованними розробками і представляють для виробників предмет гордості. Але найбільш відмінною особливістю справжньої композитної чаші, є якість фарбування. Кольорова гамма, як правило, нараховує не менше 10-ти варіантів, як мовиться, на будь який смак, в тому числі фарбування з використанням 3D-наповнення, що надають басейну насправді фантастичний зовнішній вигляд. 

   Отже, спираючись на багаторічний досвіт будівництва плавальних басейнів, мы зробили вибір на користь кращих, на наш погляд, виробників. Впевнені, що зупинив свій вибір на одному з запропонованих брендів, ви, тим самим, поповните число наших вдячних клієнтів.